Współpracuj z nami

Warsztaty Jogi

Jesteśmy wielkimi fanami jogi i z chęcią zapewnimy przestrzeń dla Twoich warsztatów jogi. Gotujemy własne wegetariańskie / wegańskie jedzenie i możemy dostosować nasze menu do konkretnych wymagań.

 

Mamy przestronną i przyjemną shalę, która tylko czeka na Ciebie i Twoich uczniów.

Odosobnienia medytacyjne

Młyn jest doskonałym miejscem do wyciszenia umysłu. Na zewnątrz jest kilka obszarów, które są świetnymi miejscami do medytacji.

 

Jednak najlepszym miejscem z pewnością jest platforma na końcu długiego pomostu, gdzie jedna lub więcej osób może siedzieć spokojnie w cichej kontemplacji z akompaniamentem kojących dźwięków natury.

 

Oczywiście w okolicy znaleźć można wiele wspaniałych ścieżek spacerowych, które mogą być pomocne w naszym treningu umysłu.

Ceremonie

Ceremonie kakaowe, ceremonia oczyszczenia Temazcal lub szałas potu, podróże inspirowane szamanizmem, kręgi mędrczyń i mędrców. Staramy się być otwarci na większość pomysłów, więc skontaktuj się z nami jeśli masz wizję, w której może uczestniczyć Żurawi Młyn.

 

Warsztaty ziołowe

Mamy szczęście być w okolicy, w której jest mnóstwo naturalnych ziół. Jeśli zajmujesz się ziołolecznictwem lub posiadasz wiedzę o roślinach, którą chciałbyś podzielić się z innymi, mamy odpowiednie ku temu udogodnienia. Możemy współpracować, aby pokazać innym, jak zrobić własne ziołowe mieszanki lub kosmetyki.

Holistyczne odosobnienie detoksykacyjne

Mówi się, że woda jest doskonałym uzdrowicielem. Dźwięk rzeki, która płynie obok Młyna, uspokaja umysł. Dieta oczyszczająca i delikatne ćwiczenia mogą wspierać układ nerwowy w samoleczeniu. Sesja w saunie, po której następuje orzeźwiający skok do rzeki, podnosi na duchu i przynosi wiele korzyści zdrowotnych.

 

Być może jesteś nauczycielem jogi i szukasz czegoś dodatkowego do zaoferowania swoim uczniom. Wspólnie możemy zorganizować holistyczne odosobnienie, które jest czymś więcej niż tylko tradycyjnym warsztatem jogi.

Wild swimming in the river

Koncerty

Gongi, tybetańskie misy śpiewające, szamańskie bębny, kryształowe misy, bębny wiszące, zaklinacze deszczu i wszystkie inne wspaniałe instrumenty, które mogą zabrać nas na wewnętrzne podróże, które leczą mogąc zapewnić wskazówki na ścieżce życia.

Warsztaty twórcze i seminaria

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, jeśli masz pomysł i szukasz miejsca, w którym można zorganizować seminarium, warsztat lub wyciszający wyjazd.

 

Szczególnie zależy nam na warsztatach „zrób to sam” i majsterkowania, malowaniu i rysowaniu, sztuce lub dzieleniu się informacjami na temat alternatywnych stylów życia, takich jak samowystarczalne życie poza siecią, technologia, wytwarzanie energii, rolnictwo ekologiczne i inne tematy, które pomagają ludziom usamodzielnić się.

Skontaktuj się z nami