Wartości

Współpraca i uczciwość

W naszym szalonym świecie prowadzenie zrównoważonego życia jest praktycznie niemożliwe. Co równowaga właściwie oznacza w tym kontekście?

Jak istota tak bardzo odłączona od natury może mieć nadzieję na prowadzenie zrównoważonego życia?

 

Uważamy, że ważnym jest aby próbować. Kiedy poszukujesz odpowiedzi, wszystko, co możesz zrobić, to próbować, popełniać błędy, wyciągać wnioski, i zaczynać od nowa.

Chcemy współtworzyć miejsca na świecie, w których priorytetem jest poszukiwanie równowagi.

 

Miejsca, które są otoczone drzewami, naturalną wodą i dziką przyrodą, i w ten sposób pozwalają nam czuć się bliżej równowagi. Miejsca, w których słowa Miłość, Współczucie i Prawda są zakotwiczone w działaniach.

 

Dbamy o inne istoty, zarówno roślinne, jak i zwierzęce, i akceptujemy, że mimo iż wszyscy jesteśmy różni, jesteśmy także w pewien paradoksalny sposób tacy sami.

 

Chcemy wspierać siebie i innych w tworzeniu społeczeństwa opartego na współpracy i uczciwości.

  • Emil

    Budowniczy, Twórca i Alchemik. Chociaż dorastał w cyrku, klaunem nie jest. Prawdziwy wiking skandynawskiej krwi, nie ma dla niego nic lepszego niż obfity posiłek przy ciepłym ogniu w towarzystwie przyjaciół. Jego zręczne ręce potrafią budować niesamowite rzeczy za półdarmo (chociaż nie ukrywa, że woli projekty z większym budżetem!). Jest doświadczonym organizatorem wydarzeń i przez lata przyczynił się do powstania wielu warsztatów i festiwali.

  • Magdalena

    Uwielbia przygotowywać jedzenie, zioła i magiczne mikstury, którymi cieszy zarówno przyjaciół jak i innych. Jest artystką o ciekawskim i dociekliwym umyśle, która prowadzi badania życiowe, smakuje i eksperymentuje. Jak większość ludzi walczy ze swoimi demonami, ale codzienna medytacja i joga pomagają zachować jej zdrowie i pozytywne nastawienie.