Dom

Główny budynek to trzypiętrowy dom z piwnicą. Wchodząc przez drwi frontowe znajdziemy się w recepcji. Po prawej stronie znajduje się toaleta i wejście na werandę z kominkiem. Natomiast po lewej stronie znajdziemy salon z kominkiem i pokój kawowy. Znajduje się tu także w pełni wyposażona kuchnia, ale to nie w tym miejscu przygotowujemy posiłki.

 

Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje o numerach 1, 2, 3 i 4. Opisy wraz ze zdjęciami każdego pokoju znajdują się tutaj: Pokoje

 

Pozostałe pokoje, numery 5, 6 i 7, znajdują się na drugim piętrze. Ich opisy również można znaleźć w podstronie Pokoje

 

W piwnicy nasi goście znajdą saunę, prysznic i toaletę, a także gabinet masażu / zabiegów relaksacyjnych. Ponadto znajduje się tu pralnia i prądnica turbiny wodnej.

Jadalnia

Obok głównego domu znajduje się jadalnia, która powstała w miejsce znajdującej się tu niegdyś stodoły. Niedawno zbudowaliśmy nowy dodatek do stodoły w postaci kuchni gastronomicznej. Całe nasze jedzenie jest przygotowywane właśnie tutaj i podawane w jadalni. Jadalnia jest przestronna i może wygodnie pomieścić grupy powyżej 50 osób. Dowiedz się więcej o kuchni i jedzeniu, które podajemy w młynie klikając w zakładkę Jedzenie .

Sala Działań

Z braku lepszego słowa nazywamy to pomieszczenie salą działań, ponieważ to właśnie tutaj odbywa się większość warsztatów. Jest to przestronne i jasne pomieszczenie, do którego wpada mnóstwo naturalnego światła. Jadalnia i sala działań połączone są podwójnymi szklanymi drzwiami.

 • Wyposażenie głównego budynku

  Salon z kominkiem,
  weranda z kominkiem, pokój kawowy,
  aneks kuchenny,
  trzy piętra z 7 przestronnymi pokojami,
  sauna,
  gabinet zabiegowy i
  pralnia

 • Wyposażenie jadalni

  Ok. 100 m2 drewnianej podłogi,
  Kominek
  dwie toalety
  przestrzeń barowa
  Sprzęt audio
  Rzutnik do prezentacji / filmów

 • Wyposażenie sali działań

  Ok. 100 m2 panelowej podłogi,
  Sprzęt audio
  Piec opalany drewnem
  , Widok na ogród
  Stoły i krzesła na 60 osób