Duch Herosa 10-14.10.2020

 

Dołącz do nas w  Polsce / 10 – 14  Października 2020 r. i wydobądź swój duch Herosa

Odnajdź swój wewnętrzny ogień w naszym misternie opracowanym 5-dniowym procesie. Zostań strażnikiem lasu przemierzającym jeziora i puszcze. Program Herosa oferuje trening uważności, wyzwania fizyczne, zajęcia na świeżym powietrzu i rozwój wewnętrzny, zwiększając Twoją energię i pobudzając wizje.

Proces wydobywania Herosa

Istotą podróży Herosa czy Bohatera jest poczynienie kroku w niezwykły świat i zdobycie nowych doświadczeń!

Dlatego będziesz kajakować, przeżywać leśne wyzwanie „Mori Gari”, trenować sztuki walki, uczyć się budowania w lesie i wiele więcej …

Rozwój jest tym, co chcemy stworzyć. Rozwój wymaga wyzwań, wiedzy i nowych doświadczeń.

Stworzyliśmy ten proces treningowy, ponieważ sami odkryliśmy, jak silne potrafi być połączenie ciała, umysłu i emocji poprzez świadome i ukierunkowane metody treningowe.

Znaleźliśmy naszego wewnętrznego Herosa nie na zewnątrz, ale w środku. Uważamy, że nie musisz być superbohaterem rodem z Hollywoodzkich filmów. To, czego naprawdę pragnie Twoja dusza to abyś odnalazł umiejętność wydobycia swojego pełny potencjału w tym życiu. To w tym leży siła podróży bohatera. Aby żyć swoim życiem w poczuciu rozwoju i jedności.

Dla nas, ta bohaterska moc osiągana jest poprzez połączenie świadomej pracy z ciałem, ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu, medytacji i treningu rozwoju wewnętrznego.

Możesz wyruszyć z nami w tę heroiczną przygodę bez względu na to czy jesteś profesjonalnym sportowcem czy też totalnym kanapowcem.

Jeżeli chcesz więcej… więcej głębi, więcej rozwijającego się potencjału, więcej doznań… jest to obóz dla Ciebie!

Obozowy proces szkolenia będzie obejmował mieszankę wielu różnych metod. Wśród nich znajdzie się medytacja, Qi Gong, joga, kajakarstwo, Animal Flow, sztuki walki, Taiji, szamanizm, analiza 5 elementów, Mori Gari (wyzwanie walki w lesie), trening autorefleksji, warsztat kakaowy i wiele innych…

5-dniowy proces: Przeżyj własną podróż bohatera w ciągu 5 dni

Regeneruj się i rośnij w siłę dzięki odżywczym i oczyszczającym pokarmom

Doświadczanie fizycznych aktywności na świeżym powietrzu naprzemian z treningiem uważności

Zdobądź nowe inspiracje i stań na drodze ku samorealizacji

Wszystko zabierzesz ze sobą w obozowym dzienniku!!

 

 

Jeśli jesteś poszukiwaczem, obóz jest dla Ciebie! Jeśli wiesz, że Twoje życie to więcej niż praca i czas spędzany przed komputerami – to właśnie to. To wystarczy, aby dołączyć.

Przede wszystkim jednak, obóz Duch Bohatera jest dla ludzi, których interesuje ruch, holistyczne życie, i natura. Dla każdego, kto jest zestresowany, przepracowany, i po prostu potrzebuje odległej ostoi. Dla uprawiających sztuki walki, joginów i sportowców, którzy chcą zrozumieć siebie na głębszym poziomie.

W skrócie… dla wszystkich bohaterów! 🙂

Więc dla kogo ten obóz nie jest?
Dla ludzi, którzy nie są otwarci na odmienne sposoby percepcji, inne tradycje i nowe podejścia. Dla ludzi, którzy chcą tylko medytacji lub wyłącznie fizycznego wycisku. Wierzymy, że człowiek potrzebuje obu aspektów, i aby rozwijać nasz potencjał należy je harmonizować i szkolić w równej mierze. Nie unikaj swojego wewnętrznego ja! I nie bój się dać sobie motywującego kopniaka! 🙂

Jak sprawną i sprawnym należy być?
Jest to dla nas bardzo ważne aby każdy mógł wziąć udział w obozie! Mamy szeroką gamę uczestników o kondycji i doświadczeniu na wszelkich możliwych poziomach. Bez względu na to czy większość czasu spędzasz na kanapie czy jesteś profesjonalnym sportowcem, na obozie odnajdziesz swoje wyzwania i indywidualną ścieżkę rozwoju. 

Kiedy?
Dzień przyjazdu: 10 pa
ździernika 2020 / Dzień wyjazdu: 14 października 2020.

Gdzie?
Żurawi Młyn, Ciemno 46, 77-133 Tuchomie

 

Dziki Bohater

Kamienny Bohater

Biwakowanie na zewnątrz we własnym namiocie

 • Rozbij namiot blisko rzeki i jeziora

 • 5-dniowy proces szkolenia

 • Pełne wegetariańskie / wegańskie wyżywienie, ekologiczne i zdrowe

 • Spływ kajakowy

 • Ceremonia kakao

 • Warsztaty budowlane

 • Materiały do bohaterskich szkoleń

 • Wasze bohaterskie rytuały na całe życie po obozie

320€

Przytulny pokój w Starym Młynie

 • Łóżko w pokojach w stylu apartamentowym

 • 5-dniowy proces szkolenia

 • Pełne wegetariańskie / wegańskie wyżywienie, ekologiczne i zdrowe

 • Spływ kajakowy

 • Ceremonia kakao

 • Warsztaty budowlane

 • Materiały do bohaterskich szkoleń

 • Wasze bohaterskie rytuały na całe życie po obozie

450€

5 dni wzmacniania wiary w siebi

Typowy dzień w obozie:

 

7:00 – 8:45 / Trening-pobudka dla bohatera i proces podróży Twojego bohatera

9:00 – 9:45 / Śniadanie

10:00 – 13:00 / Trening poranny

13:30 / Lunch i czas odpoczynku

17:00 – 19:00 / Sesja popołudniowa

19:30 / Kolacja

21:00 / Dodatkowe aktywności, sauna, ognisko

Ekipa Bohaterskich Instruktorów


 

Przez ostatnie 20 lat, Sascha Wagener prowadził całkiem wyjątkowe życie. Jego podróże badawcze i treningowe doprowadziły go do górskich świątyń, klasztorów i spotkań z plemiennymi wojownikami na całym świecie. Uczy osoby światowej sławy w najbardziej prestiżowym azjatyckim kurorcie odnowy biologicznej, jest współzałożycielem systemu Secret Elements Qi Gong & Therapy i członkiem założycielem Missing Link Martial Arts Research Society.

Życie pełne przygód … 

 • Sascha naucza na całym świecie

 • Opracował różne systemy w dziedzinie zdrowia, samoleczenia i sztuk walki, które są stosowane w ponad 10 różnych krajach

 • Autor kilku książek

 • Nauczał wysoko postawionych klientów, takich jak prezesi 5 największych gigantów Internetu z Doliny Krzemowej

 • Ekspert wizytujący w znanych na całym świecie kurortach Aman…

Camilla jest organizatorką obozu i tworzy płynny rytm całego doświadczenia. Zanim przyciągnęły ją nowe wyzwania i przygody, pracowała w pięciogwiazdkowych hotelach na całym świecie.

Od tego czasu ukończyła edukację jako terapeutka masażu tajskiego w jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków szkoleniowych w Bangkoku i pogłębiła tę wiedzę poprzez szkolenia Shiatsu. Jest instruktorką Qi Gong i entuzjastką smacznego i zdrowego żywienia roślinnego. Uwielbia zbierać przepisy od lokalnych szefów kuchni z całego świata, na przykład z Bali i Wietnamu.

Camilla przyniesie nam głęboki relaks i autorefleksję dzięki staranie dopracowanym zajęciom Yin Jogi. Będzie także uczyć części Qi Gong we wspólnym procesie z Saschą.

Magdalena Kogutowska

Na początku ciekawość Magdaleny poprowadziła ją długą krętą ścieżką, na której spędziła wiele lat badając sztuczną inteligencję. Ale zanim roboty całkowicie zdołały przejąć kontrolę nad jej umysłem, uwolniła się i jest teraz kochającą przyrodę joginką. 

Uwielbia gotować, używać roślin do celów leczniczych, i ogólnie rzecz biorąc odkrywać swoją wewnętrzną czarownicę.

Świadoma, że kluczem do szczęścia jest zrównoważenie kobiecej i męskiej energii w nas samych, stara się na rozmaite sposoby łączyć swoje umiejętności logiczne i techniczne ze stroną artystyczną.

Emil Clausen

Emil od dziecka odczuwał naturalne przyciąganie do budowania i eksperymentowania. Kiedy był starszy, jego zainteresowania twórcze zaprowadziły go do świata sztuki, gdzie odkrył swoją pasję do fotografii, rzeźby i mediów interaktywnych. 

Jego praktyczna wiedza i artystyczny talent spotykają się, aby nadać wyjątkowy wyraz całej jego twórczości, nawet najbardziej przyziemnej.

Emil szczególnie lubi ambitne pomysły: korzystając ze swych umiejętności i kunsztu, jest w stanie stworzyć w swoim umyśle koncepcję, a następnie ją zrealizować.