Podróż zmysłów z Basią Pączkowska 29.02.2020

Basią zaprasza na koncert głęboko relaksacyjny gdzie zagra nam na gongu, misach dźwiękowych, misach kryształowych i dzwonkach. Zaśpiewa przy akompaniamencie shrutiboxa – indyjskiego akordeonu prostego.

Zanurzymy się w świat obecności i wizji, z którego każdy z nas wyniesie to, co jest mu teraz potrzebne.
Będę zachęcać do głębokiego oddychania, żeby odżywić nasze ciała i zrobić więcej przestrzeni na nowe jakości, za którymi tęsknimy.

Koncert będzie się odbywał na leżąco aby ciało mogło się jak najlepiej rozluźnić, związku z tym dobrze mieć na sobie wygodne ubranie i ewentualnie koce, poduszki lub inne przedmioty które wspierają Twój osobisty relaks. Na miejscu będę dostępne dodatkowe koce i maty

Koncert

Kolacja i Koncert

Pakiet noclegowy

Wstęp na koncert relaksacyjny z Basią Pączkowską.

Koncert zaczyna się o godz. 18ej w sobotę 29.02.2020

Wstęp na koncert

Wykwintna kolacja wegetariańska przy świecach i kominku

Wstęp na koncert

Kolacja

Nocleg z śniadaniem o godz. 9.30

Sauna o godz. 11

Świat Aromaterapii i lekki poczęstunek

 

Dane do przelewu:

Pekao SA

POLINCO sp. z o.o.

03 1240 3783 1111 0000 4084 1395

Po koncercie zanurz się w zmysł smaku i usiądź z nami przy wspólnym stole do kolacji. Przygotujemy klimatyczną atmosferę przy kominku i świecach, pyszne wegetariańskie jedzenie i orzeźwiające bezalkoholowe napoje.

 

Gościniec jest położony w urokliwym miejscu, otoczony lasem i obok rzeki i jezior. Tu znajdziesz świeże powietrze, naturę i cisza – wszystko to co jest sprzyjające do dobrego wypoczynku. Następnego dnia w niedziele o godz. 9.30 serwujemy sycące śniadanie i o godz. 11 otwieramy saunę dla chętnych. Podczas sauny będziemy wprowadzać różne zapachy używając olejki eteryczne obudzając zmysł węchu. Po saunie zapraszamy na werandę gdzie będzie podany lekki posiłek i gdzie Basia opowie więcej o swojej olejkowej pasji.

 

 

Spotkanie z terapeutycznymi olejkami zapachowymi

Jestem zakochana w olejkach, ich zapachach i działaniu. Bardzo lubię dzielić się tym, co ma dla mnie sens i podnosi jakość życia.

Podczas spotkania będę opowiadać o oddziaływaniu olejków na emocje, ale przede wszystkim będziemy doświadczać działania olejków na sobie.

W programie:

 • zapachowa podróż w czasie,
 • wąchanie,
 • zgadywanie,
 • mówienie o własnych uczuciach w kontakcie z konkretną zapachową mieszanką,
 • dzielenie się wrażeniami.

  Na emocje możemy wpływać w różny sposób. Dlaczego wybierać olejki?
 • olejki to lotne, aromatyczne związki występujące w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin.
 • rośliny wytwarzają olejki eteryczne w celu ochrony przed bakteriami, wirusami, grzybami, a my używając olejków, korzystamy z tych właściwości.
 • to naturalne, bezpieczne substancje, które nie uzależniają i nie powodują skutków ubocznych,
 • używa się ich w bardzo prosty nieinwazyjny sposób, nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia.
 • działają szybko i skutecznie, ponieważ oddziałują bezpośrednio na nasz mózg (ważna jest czystość)
 • są bardzo efektywne, wystarczy odrobina (ważna jest moc)

  Zmysł węchu jest najbardziej czułym zmysłem, a bodźce węchowe są najszybciej przenoszonymi do mózgu bodźcami zewnętrznymi. Dlatego reakcje na zapachy olejków w sferze psychicznej są mocne, szybkie i uzyskuje się tak dobre efekty przy wpływaniu na stan psychiczny pacjentów.
  Do naszych komórek węchowych w każdej chwili docierają dziesiątki bodźców, z których tylko niewiele rozpoznajemy świadomie (na większość zapachów reagujemy podświadomie). Większość reakcji człowieka na zapachy ma charakter skojarzeniowy. Skojarzenia i wspomnienia związane z zapachami są najtrwalsze i najintensywniejsze. Zapachy przywołują wspomnienia, wspomnienia budzą różne emocje.